עיצוב גינות גג על מרפסות בתים פרטיים


גינות גג גינות על מרפסות, עיצוב גינות פרטיות
כל אדם שהגיע להגשים את החלום של בית עם גינה היה רוצה להשתמש כמה שרק אפשר בגינה, כי אחרת למה להחזיק אותה? לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם רוצים שהגינה שלכם תעשה לכם על הצרכים ועל החלומות, וכדאי לדעת שצריך לתכנן אותה בצורה מקצועית. אם חשבתם לרגע שהגינה תהפוך להיות יפה, פורחת ונעימה לישיבה מעצמה כדאי שתדעו שזה לא מדויק, שכן כדי שהגינה תהייה נוחה ומזמינה לשימוש צריך להשקיע בה.

הדבר הראשון שצריך לתת לו תשומת לב זו שאלת הגודל, שכן לא בכל גינה אפשר לעשות את אותו דבר ולא כל גינה ניתן לעצב בצורה זהה. במידה והגינה שלכם יחסית קטנה אתם לא צריכים לוותר על החלום של לעצב אותה, כי גם גינות קטנות ניתן לעצב בצורה מיוחדת שתהפוך את הגינה לעוד יותר יפה ומעניינת.

עיצוב גינות פרטיות בצפון הארץ – המלצות על חברות המתחות בתחום העיצוב של גינות פרטיות בצפון

כל מי שעוסק בתחום העיצוב, יודע שעולם העיצוב הולך מטרנד לטרנד. הטרנדים הם למעשה שלבים באבולוציה של העיצוב. בעבר כסא ושולחן היו עשויים מלוחות עץ ללא עיצוב כלל. עם הזמן החלו להתפתח טרנדים בעיקר סביב הדקורציה של הריהוט, תוספות של סילסולים, הוספת עיטורים למיניהם וכדומה. בהמשך החל הטרנד של שימוש בחומרים חדשניים כמו פלסטיק, פלסטיק קשיח, פלסטיק מעוצב, עור, סקאי וכדומה. וכיום, ישנו טרנד של מערכות ריהוט חכמות היודעות להתקפל, להיפתח ולהיפרש בלחיצת כפתור אחת, על מנת לנצל טוב יותר את המרחב בבית. כך בתחום עיצוב רהיטים, וכך גם בתחום של עיצוב של גינות פרטיות.

עיצוב גינות ואדריכלות נוף בצפון עם המומחים
עיצוב של גינות פרטיות הוא תחום שהולך ותופס תאוצה בעיקר עיצוב של גינות פרטיות בצפון שם הרי ישנו מרחב גדול, ועלות הקרקע זולה, מה שמאפשר בניית בתים צמודי קרקע ופרטיים. האתר שלנו מספק שירותי גינון יוקרתיים הכוללים תכנון נוף ועיצוב נוף על מנת לתת חוויה מושלמת לרוצים גינה יוקרתית בחצר ביתם שהיה בעצם יותר מסתם גינה.

למי מיועדת גינת גג

ישיבה בגינה היא אחד הבילויים המועדפים לגרים בדירת קרקע. אך כיום גם אנשים המתגוררים בבתי מגורים משותפים יכולים להנות מחוויית הישיבה בגינה פרטית. בעבר האפשרות היחידה של הדיירים בבנייני מגורים משותפים הייתה לצאת לגינה משותפת. עם השנים התפתח התחום של עיצוב גינות גג. עיצוב גינות על גגות בניינים שונה בכך שכמעט ולא מדובר בגינות קרקע, כי אם בדירות על גג או על מרפסות בלבד. גינות גג הן מתחם פרטי ומשמשות כגינה לכל דבר.

עיצוב גינת גג בבית פרטי – למי מיועדת גינת גג

גינות גג מיועדות לכל מי שגר בקומות הגבוהות בבניין המגורים, המחזיק בגג פרטי. לצורך הפיכת הגג הפרטי לגינה יש כמובן להתייעץ עם בעל מקצוע, מדובר בתהליך לא כל כך פשוט וצריך להבין בזה ממש הרבה. למרבית נותני השירות בתחום יש ניסיון ויש ממליצים מהם ניתן לקבל המלצות ולהתרשם .

פרוייקטים שביצענו של עיצוב גינות גג

שלבי העבודה בעיצוב גינת גג

לאחר בחירת איש המקצוע שילווה את העבודה, מומלץ לתאם פגישה לגיבוש תוכנית העבודה ותאריכי יעד. ישנם מקרים בהם יידרשו עבודות תשתית לפני הקמת הגינה, טיפול בניקוז, בדיקת חוזק הגג, עמידות, כמה משקל יוכל לשאת. את תכנון הגינה הראשוני עורכים לאחר בירור צרכי הלקוח, מומלץ לקחת בחשבון פתרונות הצללה, חשוב להשאיר שטח פנוי לפינת ישיבה, ומומלץ להעביר למעצב באופן כללי את סגנון העיצוב המועדף לכם, גינה היא חלק בלתי נפרד מהבית.

גם למי שמתגורר בבניין, יש דרך לשפר את איכות החיים המשפחתית ולהנות מפיסת דשא פרטית. חשוב לציין שזהו דבר מקובל ביותר – להפוך מרפסות לגינות, הכל בהתאם לגודל ולרצון בעל הדירה. חשוב לשים לב במיוחד בדירות גג לבחירה נכונה של הצמחייה מבחינת תנאי החום/קור, שמש/צל, גובה הצמחייה הרצוי, וכמובן שילובם של אביזרים נוספים כמו מפל מים, חלוקי נחל, כדים, אדניות, פסלונים למיניהם ועוד. כדאי לשים לב שאופי הגינה תואם לסגנון הבית.