עיצוב בית וחיפוי קיר


עיצוב פנים הבית באמצעות חיפוי זכוכית

לא רק רהיטים מעוצבים הם אלה שעושים את ההבדל הגדול בעיצוב של פנים הבית שלכם, אלא גם האביזרים הנלווים אליהם, וכמובן גם סגנונות עיצוב ייחודיים שמשנים את פני הבית. חיפוי זכוכית לפנים הבית הוא אחד הפתרונות היצירתיים, החדשניים והאיכותיים ביותר לעיצוב פנים הבית. בעמוד זה נדבר על עיצוב פנים הבית באמצעות חיפוי זכוכית במסדרונות ובסלון, ונוסיף על בחירת הזכוכית המתאימה לכם ביותר.

חיפוי זכוכית במסדרונות

מסדרונות הבית לא משמשים לישיבה, לשינה או לכל פעילות אחרת, בניגוד לשאר חדרי הבית. המסדרונות של הבית משמשים אותנו אך ורק למטרות מעבר מחדר אחד למשנהו, מחלל אחד לשני. כאשר אנו עוברים במסדרונות ישנם רגעים ספורים בהם אנו מסתכלים על הקירות, והמבט הוא מבט חטוף, ללא זמן רב להתבונן ולשים לב לפרטים. אנשים רבים בוחרים לעצב את מסדרונות הבית שלהם באמצעות תמונות, אך תמונות אלה לא זוכות למלוא תשומת הלב הראויה להן, בגלל האופי החטוף של המעבר במסדרונות הללו. לעומת זאת, חיפוי זכוכית במסדרונות הבית נותן את האפקט העיצובי הדרוש לחלל מסוג זה. מדובר בפתרון עיצוב יפה ומרשים, שלא דורש התבוננות מעמיקה בכדי ליהנות מהיופי והאפקט המרשים של אלמנט עיצובי זה. בנוסף, חיפוי זכוכית מאפשר כיסוי נרחב של שטח בצורה יפה ומרשימה, וזאת בנוסף לאפשרויות ההתאמה המושלמת למידות הנכונות והרצויות של השטח שעתיד להיות מחופה.

חיפוי ייחודי בסלון

החדר שאמור להיות המרשים ביותר בכל הבית הוא חדר הסלון, הנקרא גם חדר האורחים. זהו החדר בו כל בני המשפחה מתרכזים בשעות הערב וצופים בטלוויזיה בסוף של יום עבודה או לימודים, וגם החדר בו האורחים מתכנסים בעת ביקורם בבית. הסלון מכיל ספות וכורסאות, ופתרונות ישיבה שונים, ומהווה מקום מפגש ושהייה מרכזי. בחדר זה יש מקום וזמן להתבונן סביב, ליהנות מהעיצוב והיופי, וכמובן להתרשם מהפריטים השונים המונחים בו. הסלון של הבית שלכם יכול לקבל צורה ואופי אחרים לגמרי באמצעות חיפוי זכוכית המכסה את אחד מקירותיו של הסלון. באמצעות חיפוי זכוכית תוכלו ליצור עיצובים מרשימים ביותר שמשפיעים על מצב הרוח של הנוכחים בחדר, וכמובן מעלים את היוקרה, ההוד וההדר של חדר האירוח שלכם.

ליחצו כאן לקריאה על תהליך עיצוב פנים עם אדריכלית מומלצת

בחירת הזכוכית

בחירת זכוכית למטרות חיפוי זכוכית היא החלק הקשה. הרי המידות ברוב המקרים סטנדריות, אך הזכוכית יכולה להגיע בצורות רבות ועיצובים שונים. ניתן לבחור בזכוכית רגילה ושקופה, בעלת מרקם ייחודי, בזכוכית צבועה או חצי שקופה, ואף בזכוכית עם הדפסה ייחודית של צבע או תמונה. הבחירה של הזכוכית צריכה להיעשות בהתאמה לעיצוב של הבית שלכם, בצורה שמתאימה ומדגישה את האלמנטים המרכזיים הקיימים אצלכם בבית. כשתבחרו את הזכוכית המתאימה לכם, תצטרכו להתאים אותה לא רק למידות של השטח בו תבצעו חיפוי זכוכית, אלא גם למכלול הצבעים של החדר בו תבצעו את החיפוי.