?מדוע בזמן רכישת בית מומלץ לעשות בדיקת קרינה

מדוע בזמן רכישת בית מומלץ לעשות בדיקת קרינה?

רכישת בית או דירה בישראל משימה לא פשוטה כלל, רבים מאיתנו עוברים תלעות בדרך וזהו למעשה מסע שלם גיוס הון עצמי,הלוואות, לקיחת משכנתא הליך מאוד מסובך שרבים מאיתנו נעזרים בגוף חיצוני בהליך זה לאחר הסדרי התשלום, אנחנו עוברים לשלב החיפוש אנחנו מחפשים את הבית שמתאים עבורנו ושיעמוד בתקציב שהגדרנו.

רובנו נבדוק אילו שירותים נגישים יש ליד הבית והאם יהיה לנו נח בתי ספר קרובים גנים חנויות לממכר מזון סופרים קופת חולים.אלחר מכן נראה שבאמת הבית עונה על צרכינו גודלו והאם מוצא חן בעיננו. אפילו נערוך לו בדיקה בידי מומחים.

 

אבל רובנו שוכחים לבדוק את הפרט הכי חשוב כאשר עוברים לבית חדש האם יש מקורות כלשהם שפולטים קרינה מוגברת באזור? לדוגמא קו מתח גבוה שעובר צמוד או שנאי מתח צמוד לדירה אנטנה סלולרית. האם ארונות החשמל פולטים קרינה לפי התקן

הרי ידוע שעוצמת הקרינה נמצאת ביחס ישר לעוצמת הזרם במוליכים, גם חימום תת רצפתי יכול להפיץ קרינה מגופי החימום שמזינים אותו, האם בבניין דירות יש מכשיר חשמלי של אחד השכנים שמפיץ קרינה.

 

לאתר של חברת מני סגל מומחה לבדיקות קרינה ומיגון לחצו כאן...

 

מדוע מומלץ לעשות בדיקת קרינה?

כאשר אנחנו נחפשים לאורך זמן לקרינה מייננת הדבר עלול לפגוע בבריאותנו אפילו לחלות במחלות קשות כגון סרטן,לוקמיה או פגיעה ברקמות, הדבר חמור אצל ילדים הרבה יותר למעשה הם בסיכון גבוה יותר ב 20 אחוז ממבוגרים, לכן לא כדאי להתפשר לפני חתימה על חוזה מומלץ לבצע בדיקה פשוטה ועלותה ממש זולה וזניחה ביחס לסכומים שאנחנו הולכים להשקיע בדירה או בביתנו החדש, בריאות משפחתנו שווה הרבה יותר.