שיקום נזקי מים והצפות


שיקום נזקי מים והצפות

לא משנה מהי הסיבה שבגינה נוצרו נזקי מים, הדבר החשוב הוא להזמין אנשי מקצוע שיבוא לטפל בנושא בהקדם. ככל שמבצעים ייבוש וניקוז של ההצפה מהר יותר, כך מקטינים את הנזק. כך מצמצמים גם את עלות השיקום. אם אתם בעלי נכס למגורים, בית, דירה, מלון או צימר, אם יש לכם נכס תעשייתי, משרד או מפעל, זה ממש לא משנה. המים מציפים ואתם עובדי עצות? מזמינים מהר צוות לשיקום נזקי המים וניקוז ההצפות.

כיצד מתרחשות הצפות ונגרמים נזקי המים

נזקי מים והצפות עלולים להיגרם בשל מגוון די רחב של סיבות. למשל, פיצוץ בצנרת המים או הביוב עלולים לגרום להצפה של מבנה, בית, קומה או מרתף. בעונת החורף, ישנם מבנים למגורים או משרדים אשר סובלים מהצפה בשל חדירת מים מהגג. הצפות הן בעיה מטרידה גם כאשר שיטפון פוגע באזור בנוי, אז המים מחלחלים ומגיעים מלמטה. בדרכים שונות, ניתן לצמצם מבעוד מועד את סיכויי ההצפה. ניתן לאטום מקלטים ומרתפים, ניתן לזפת גגות ולוודא כי צינורות מים או ביוב ישנים מוחלפים. אבל אי אפשר להבטיח באופן מלא שלא תגיע הצפה ולא יחדרו מים. אם דבר כזה קורה, מזמינים במוקדם צוות מקצועי שיגיע לבצע ייבוש, שאיבה, ניקוז ושיקום. רק לאחר מכן אפשר להחזיר את החיים למסלולם הרגיל, השגרתי.

ליצירת קשר עם חברת שיקופם נזקים התקשרו

04-9531779

או הקישו כאן והזמינו טיפול בהצפה

שלבי השיקום – ניקוז, שאיבה ואחר כך שיקום

לחברת העוסקות בשיקום של נזקי מים והצפות יש ציוד מקצועי אשר מאפשר את ביצוע המשימה בזמן הקצר ביותר האפשרי. למשל, בעזרת צינורות שאיבה ארוכים ומנועים חזקים, ניתן לשאוב די מהר גם כמויות גדולות של מים. ישנן חברות שברשותן ציוד מיוחד שיכול לבצע חימום של אזור רצוי ובכך לזרז את תהליך האידוי הטבעי. בשלב השיקום, דרוש ציוד מתאים, שיכול להחזיר את החיים לפריטים ותכולה שספגו כמויות רבות של מים. שיקום של שטיחים, ספות, ריפודים וציוד נוסף, זה בהחלט אפשרי והתוצאות טובות. טיפ חשוב שנוכל להציע לכם הוא זה: אם יש לכם ביטוח מבנה, בררו עם חברת הביטוח האם יש כיסוי של נזקי מים והצפות. כך לא תישאו בעצמכם בכל ההוצאות.