ביקורת ליקויי בנייה

 

עסקאות מקרקעין ונדל"ן הן עסקאות גדולות במיוחד, בין אם מדובר בעסקה במגזר העסקי או הפרטי. עם רכישות מסוג זה ניתן לקנות נכס ששייך רק לכם, ולעשות בו את מה שתמיד רציתם. למרבה הצער, ישנם מקרים רבים מספור בהם בעלי עסקים וגם אנשים פרטיים רוכשים מבנים לקויים מהמסד ועד הטפחות בלי שידעו על כך מבעוד מועד.
במקרים כאלה יש הפסד של זמן וכסף רבים וגם שברון לב, שמובילים לצורך להתחיל בחיפושים מההתחלה או להשקיע הון קטן בשיפוץ המבנה הלקוי שרכשתם. אלו מצבים שאף אדם אינו רוצה להיקלע אליהם, וכדי למנוע אותם יש לבצע ביקורת ליקויי בנייה לפני חתימה על חוזים ותחילת התשלומים.
ביקורת ליקויי בנייה – הדרך למנוע בעיות עתידיות
ישנם ליקויי בנייה רבים שהעין הבלתי מזוינת איננה יכולה למצוא או להכיר. לעומת סדקים בקירות או בצנרת חיצונית שהם נראים לעין, יש גם ליקויי בנייה פנימיים שהם חמורים בהרבה, וכוללים בעיות ביסודות.
פעמים רבות, בעת ביצוע של ביקורת ליקויי בנייה נמצאות בעיות חמורות בתשתית שאינן מסכנות רק את הכיס, אלא עלולות להיות מסכנות חיים. חוטי חשמל שלא הורכבו כהלכה, צנרת פנימית דולפת, מערכת גז לקויה ועוד עלולים להיות מתורגמים לאסון שמביא לנזקים ברכוש ובנפש. 
חשוב לאין שיעור למנוע מצבים בהם אנשים נכנסים למבנים לקויים מהיסוד כדי למנוע צרות עתידיות הן להם והן למבנים עצמם. הדבר אפשרי רק באמצעות ביקורת ליקויי בנייה שצריכה להיערך לפני הרכישה. אם הבעלים של מבנה מסוים מתנגד לביקורת מסוג זה, זו בהחלט נורה אדומה, ומומלץ לשקול מחדש את העסקה.
רובנו איננו יכולים לאתר ליקויים במבנים, בייחוד כאלו שאינם נראים לעין, ולכן חשוב להיעזר בחברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון שתבצע עבורכם ביקורת ליקויי בנייה. עשו זאת לפני שיהיה מאוחר מדי, על מנת למנוע נזק כלכלי ונזק בנפש. 

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon